ТрохиPro: Ущільнювачі для даху

Ущільнювачі для даху

  Ущільнювачі для даху застосовуються для запобігання проникнення дощу і снігу, пилу та комах під покрівельне покриття з металочерпиці або профільованого аркуша (профнастилу) у місцях примикання елементів оздоблення покрівлі до основного покриття.

Так як ущільнювачі перекривають рух повітря від карнизу до конька для виведення пари з підпокрівельного простору, слід забезпечити приплив повітря через щілини у підшивці карніза і вихід повітря під коником через спеціальні вентиляційні виходи.

 

Як розташувати ущільнювачі для даху на покрівлі з металочерепиці:

червоний колір            ущільнювач універсальний

зелений колір               ущільнювач під метало черепицю

блакитний колір          ущільнювач під металочерепицю зворотній

ущільнювачі для даху

Коньковий універсальний ущільнювач

 

Конькові ущільнювачі для дахуКоньковий ущільнювач призначений для забезпечення збереження експлуатаційних характеристик дахів при прямому контакті з водою. Він повторює хвилю покрівельного матеріалу, перешкоджаючи проникненню бруду, пилу і птахів в підпокрівельний простір.

За рахунок щільного прилягання конькового ущільнювача до черепиці підвищується шумо – і вітроізоляція приміщення. Опади у вигляді дощу і мокрого снігу також не проникають всередину конструкції. Така технологія дозволяє утримати тепло у підпокрівельному просторі і забезпечує довгий термін служби споруди в цілому

Завжди можна придбати ущільнювач, який повністю повторюватиме профіль використовуваного Вами матеріалу. Любий ущільнювач у першу чергу,призначений для заповнення прогалин, які неминуче виникають у процесі монтажу будівельного матеріалу до несучої конструкції. Таким чином, він захищає приміщення від проникнення до нього вологи, пилу і механічного сміття. Окрім цього герметизуючі матеріали покращують звукоізоляційні властивості. Щоб уникнути негативних моментів пов’язаних з появою вологи при експлуатації покрівлі, застосовують ущільнювач, отриманий методом вакуумного вибуху, що перевищує за основними характеристиками показники звичайних поролонових ущільнювачів.

Гумовий ущільнювач для даху

гумові ущільнювачі для дахуГумовий ущільнювач для покрівлі призначений для герметичного виведення каналізаційних труб, антенних розтяжок і дрібних труб різного призначення, що проходять крізь покрівельний настил. Виготовляється з атмосферостійкої гуми, що чудово поєднується з наплавляючими матеріалами всіх виробників.

 

Хочете бути впевненими у виборі матеріалу?

Залиште свої контакти, ми розкажемо як обрати найкраще співвідношення ціна/якість !

 

 

 

 

Запит на дзвінок

  Замовити каталог

   Замовити інструкцію

    Запит на співпрацю

     Запит на безкоштовний замір